MÖBLER / Bord / Bord 15664346

nr 1566 4346

Bord

med bricka, rokokostil, bemålat. Bredd: 75 cm. Djup: 57 cm, höjd: 57 cm

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:59:45

Superellipsbordet